• TÁMOP - 3.1.4.-12/2-2012-0201
  • _
  • _

Previous
  • Tisztelt Szülők! A folyamatos étkezést továbbra is biztosítjuk tanulóinknak.Aki igénybe szeretné venni, az a Monostor Étteremben adja le igényét a kérelem kitöltésével minden héten csütörtökig!A kérelmek kit ...

  • Tisztelt Szülők! A folyamatos étkezést továbbra is biztosítjuk tanulóinknak.Aki igénybe szeretné venni, az a Monostor Étteremben adja le igényét a kérelem kitöltésével minden héten csütörtökig!A kérelmek kit ...

  • Tisztelt Szülők! A folyamatos étkezést továbbra is biztosítjuk tanulóinknak.Aki igénybe szeretné venni, az a Monostor Étteremben adja le igényét a kérelem kitöltésével minden héten csütörtökig!A kérelmek kit ...

  • Tisztelt Szülők! A folyamatos étkezést továbbra is biztosítjuk tanulóinknak.Aki igénybe szeretné venni, az a Monostor Étteremben adja le igényét a kérelem kitöltésével minden héten csütörtökig!A kérelmek kit ...

  • Tisztelt Szülők! A folyamatos étkezést továbbra is biztosítjuk tanulóinknak.Aki igénybe szeretné venni, az a Monostor Étteremben adja le igényét a kérelem kitöltésével minden héten csütörtökig!A kérelmek kit ...

  • Tisztelt Szülők! A folyamatos étkezést továbbra is biztosítjuk tanulóinknak.Aki igénybe szeretné venni, az a Monostor Étteremben adja le igényét a kérelem kitöltésével minden héten csütörtökig!A kérelmek kit ...

Next





Diákok névsora 2019 - 2020
1. a  
Osztályfőnökök: Bozókiné Pardi Anna
Vargáné Szabó Magdolna 
  1. Bagó Bálint
  2. Balog Erik
  3. Balogh Bernadett
  4. Balogh Rafael
  5. Berényi Lilien
  6. Deák Rikárdó János
  7. Farkas Balázs
  8. Forrás Boglárka
  9. Kardos Bálint
  10. Krajcsó Botond
  11. Leelőssy Zsolt
  12. Lévai Barbara
  13. Lévai Tamás Gusztáv
  14. Mező László
  15. Mogyorós Adélia Lorina
  16. Molnár Dávid
  17. Nucz Áron
  18. Rácz Anna Norina
  19. Somlyai Zsombor
  20. Szajkó Adrienn
  21. Tóth Zselyke
  22. Turó Cintia
  23. Varga Fanni
 


1. b  Ruzsáné Borszéki Anna
 Szabó Mária
Osztályfőnökök:  
  1. Csavajda Alexa
  2. Dani Tímea
  3. Danó Dzsamilla
  4. Danó Raul
  5. Fleck Ninetta 
  6. Hollósi Hanna
  7. Keresztesi Balázs
  8. Keresztesi Zoltán
  9. Lakatos Lolita
  10. Lévai Béla
  11. Mező Leonárdó
  12. Molnár Balázs Rómeó
  13. Nagy Hunor
  14. Nemes Benett
  15. Papp Roland
  16. Rácz Gusztáv
  17. Szabó Jázmin
  18. Torzsa Ferenc
  19. Tóth Máté
  20. Veres Vazul
 


2. a
 
Osztályfőnökök:

Hajdu Ilona
Molnár Anikó 

  1. Csüllög Réka
  2. Di Marco Jasmine
  3. Erdélyi Balázs
  4. Gurmai Sándor
  5. Ladányi Sándor Zoltán
  6. Lődi Hanna
  7. Máté Lilla
  8. Sánta Kornél
  9. Sinka Zoltán Ádám
  10. Suki Izidor Alfonz
  11. Szabó Dorina
  12. Szabó Lilla
  13. Szarvas Ádám
  14. Tallér Panna
  15. Tölcsér István
  16. Varga Kinga
  17. Vinnai Máté                      
 


2. b
 
Osztályfőnökök: Czirjákné Mike Erzsébet 
Csüllög Mária 
  1. Balla Zoé Jelina
  2. Balog Jázmin
  3. Balogh Balázs
  4. Balogh Brendon
  5. Borbíró Zsombor
  6. Botos Boglárka
  7. Csonka Milán Tamás
  8. Hajdu Noel
  9. Hegedűs Vanda
  10. Jámbor Tamás
  11. Keresztesi Emilián Norbert
  12. Kovács Kristóf
  13. Mohácsi Ramóna
  14. Molnár Vivien
  15. Novák Máté
  16. Odler Ferenc
  17. Pongó Letícia
  18. Szabó László
  19. Tóth Gina Elizabet
 


3. a  
Osztályfőnökök: Farkas Katalin 
Kovács Éva
  1. Balogh Nikolett
  2. Borbíró Barnabás
  3. Botos Krisztofer László
  4. Botos Virág Erzsébet
  5. Burai Patrik Rafael
  6. Búza Bence
  7. Erdélyi Ákos
  8. Győri Ferenc
  9. Liszkai Roland Imre
  10. Miczura Evelin
  11. Pozsonyi Szabolcs
  12. Simon Roland
  13. Szabó Jázmin Júlia
  14. Szajkó Péter
  15. Vallach Jázmin Ilona 
  16. Veres Balázs
 


3. b
Osztályfőnökök: Kiszelyné Rábai Réka
Vargáné Barabás Julianna
  1. Keresztesi Dávid
  2. Lévai Zsolt Márkó
  3. Marhás Krisztofer
  4. Maszlag Nóra Andrea
  5. Mohácsi Nikolett Jázmin
  6. Molnár Máté
  7. Nagy Larion
  8. Pálfi Petra
  9. Punyi Barbara Petra
  10. Szabó Elizabet
  11. Takács Jázmin Jolán
  12. Takács Kiara Erika
  13. Takács Milán Kevin
  14. Takács Mónika Dóra
  15. Urbán László Sándor
  16. Víg Zoé
 


3. c  
Osztályfőnökök: Pákozdiné Pál Ildikó
Szabó Katalin
  1. Balogh Amanda
  2. Balogh Ármin
  3. Balogh Kálmán
  4. Balogh Roberta Jázmin
  5. Horváth Amira Mirella
  6. Jámbor Kira Barbara
  7. Kazai Balázs
  8. Kis Máté
  9. Mohácsi Zamira Mirella
  10. Molnár Lili
  11. Nagy Kamilla Jázmin
  12. Pap Nimród
  13. Szabó Bence Zoltán
  14. Szabó Máté
  15. Szűcs Tamara Natália
  16. Varga Imre 
  17. Varga Krisztofer
 


4. a  
Osztályfőnökök: Tóth Mihályné
  1. Ásós Melissza Julinna
  2. Balogh Renáta
  3. Botos Mariann
  4. Dráguly Lia Zsófia
  5. Farkas Georgina Gréta
  6. Jámbor Sándor
  7. Kazai Ádám
  8. Kerék Olivér Noel
  9. Kis József
  10. Lajter Gyula
  11. Lázár Bence
  12. Molnár Kende
  13. Nagy Márió Imre
  14. Pardi Csombor
  15. Rozsonczi Hanna Karolina
  16. Simon Péter Ivó
  17. Szabó Máté
  18. Szűcs Levente
  19. Tóth Jázmin
  20. Tóth Réka
  21. Turó Kincső
  22. Weigert Petra Atina
 


4. b  
Osztályfőnökök: Jámbor Ildikó 
Huszárné Müller Zita
  1. Balog Dorina Elizabet
  2. Balog Letícia Zsófia
  3. Balogh Vilmos
  4. Borda Anikó Boglárka
  5. Fekete Kevin Attila
  6. Fülöp Adrienn
  7. Hagymási Henrietta
  8. Hegyközi Tímea
  9. Keresztesi Kevin
  10. Leelőssy Csilla
  11. Lovas Roland Dorián
  12. Miczura Sándor
  13. Molnár Boglárka Erzsébet
  14. Nagy Gréta
  15. Seregély Márk Szabolcs
  16. Simon József
  17. Smiri István
  18. Szántó Mária
  19. Tóth Brigitta
 


4. c  
Osztályfőnökök: Kenyeres-Varga Anett
Szilágyiné Bak Anita
  1. Balog Jenő
  2. Balogh Ketrin Magdolna
  3. Bognár Karolina Anna
  4. Erdélyi Bence
  5. Gurmai Mihály
  6. Kovács László
  7. Kovács Noémi
  8. Kőte Pál
  9. Nyári Levente
  10. Pénzes Gábor
  11. Petes Máté
  12. Szabiányin Arabella Mercédesz
  13. Takács Gábor Dominik
  14. Takács Fédra
  15. Takács Szabolcs Krisztián
  16. Varga Pál Richárd
 


5. a  
Osztályfőnökök: Forrásné Krajcsó Erzsébet
  1. Bagó Zsófia
  2. Balog Bence
  3. Berényi Levente
  4. Bozóki Lili
  5. Czirják Boróka
  6. Csurai Dóra
  7. Flóra Róbert
  8. Kovács Bernadett
  9. Krecsmárik Hanna
  10. Lévai Gyula
  11. Molnár Nóra
  12. Nyári Zoltán Vendel
  13. Papp Ivó Zoltán
  14. Petri Bence
  15. Sági Bence Márton
  16. Szabó Benjamin   
  17. Zolnai Lívia
 


5. b  
Osztályfőnökök: Berke Lóránd
  1. Balogh Patrik
  2. Botos Rebeka Viktória
  3. Burai Rajmond
  4. Csonka Laura
  5. Farkas Tibor
  6. Fekete Tamás János
  7. Hegyközi Viktória
  8. Hodák Csilla
  9. Horváth József János
  10. Juhász Dzsenifer Kamilla
  11. Kocsis Dávid
  12. Lovas Cintia
  13. Makula Amina Bianka
  14. Molnár Gabriella
  15. Molnár Jázmin Dzsenifer
  16. Nagy Zoltán László
  17. Pongó Laura
  18. Sánta Nándor 
  19. Seprenyi Szabolcs
 


5. c  
Osztályfőnökök: Csüllög Sándorné
  1. Bagó Kristóf
  2. Balog Márió
  3. Bartyik Éva
  4. Deák Diána Nikolett
  5. Erdélyi Erika
  6. Farkas Fanni
  7. Keresztes Ramóna
  8. Kovács Anasztázia Ildikó
  9. Lévai Natália Mónika
  10. Mohácsi Dávid
  11. Nagy Imre Attila
  12. Páva Izabella Letícia
  13. Rábai Dóra
  14. S. Kovács Admira
  15. Szerencse Máté Bence
  16. Szilágyi Lili
  17. Tóth Koppány Hunor
 


6. a
 
Osztályfőnökök: Dr. Karmanóczkiné Kaluha Ágnes
  1. Balog Eliza
  2. Berke Richárd
  3. Bognár Zoltán Szebasztián
  4. Burai Gyula
  5. Csurai Balázs
  6. Faragó Márk Attila
  7. Forrás Balázs
  8. Hegyközi Patrik Attila
  9. Keresztély Dávid István
  10. Kis Pál
  11. Kovács Norbert Zsigmond
  12. Kovács Dzsenifer
  13. Marhás Angelina Renáta
  14. Molnár Balázs
  15. Nagy Tamás
  16. Pozsonyi Sándor
  17. Seregély Máté Antal
  18. Szabó Dániel
  19. Szabó Henrietta Krisztina
  20. Szilágyi Gréta
 


6. b
 
Osztályfőnökök: Turbuczné Kovács Erzsébet
  1. Balogh Elizabet
  2. Balogh Vivien
  3. Berke Nikoletta
  4. Csillag Hédi
  5. Danó Kornél
  6. Jámbor Boglárka
  7. Kurucz Dominik
  8. Lázár Lili
  9. Mohácsi Dzsamilla
  10. Papp Nóra
  11. Petes Gréta Andrea
  12. Rácz Zoltán Rikárdó
  13. Rostás Evelin Ildikó
  14. Simon Balázs
  15. Szekeres Zsolt Bence
  16. Tóth Iringó
  17. Tóth János Joel
  18. Tverdota Hédi
 


7. a
 
Osztályfőnök: Nyíri Károly
  1. Balog Vencel
  2. Balogh Andrea
  3. Balogh Junior Béla
  4. Balogh Szebasztián Zoltán
  5. Czang Róbert István
  6. Erdőháti Gyula
  7. Kazai Gergő Csanád
  8. Labancz Laura
  9. László Dominik
  10. Miczura Ramóna
  11. Mohácsi Ádám
  12. Molnár Mihály
  13. Nagy Kristóf
  14. Pákozdi András
  15. Rácz Béla Eduárdó
  16. Sági Annamária Tünde
  17. Simon Virág Sára
  18. Tóth Imre
  19. Varga Mercédesz Boglárka
  20. Vas Zsolt
 


7. b
 
Osztályfőnök: Nyuzó Barbara
  1. Antóni Dániel Antónió
  2. Bácsi Gergő
  3. Balogh Boglárka
  4. Balogh Dorka
  5. Balogh Kornélia Csilla
  6. Csóti Szabolcs
  7. Harascsák Szilvia
  8. Juhász Ádám
  9. Juhász Krisztián
  10. Keresztesi Dzsenifer Ibolya
  11. Lévai Mák
  12. Lévai Tibor
  13. Molnár Izabella Noémi
  14. Rontó Boglárka
  15. Sánta Zoltán
  16. Seregély Kristóf Attila
  17. Simon Patrícia Lilla
  18. Szabó Annabella
  19. Tölcsér Annamária
  20. Varga Dominik
  21. Varga Márk
 


7. c
 
Osztályfőnök: Kovács Tamás
  1. Bálint Anita
  2. Balogh  Mihály
  3. Bozóki Balázs Krisztián
  4. Csurai Balázs
  5. Erdélyi Róbert
  6. Fekete Jenő
  7. Gyöngyösi Enikő
  8. Juhász Áron
  9. Juhász Gábor
  10. Kenéz Máté
  11. Lakatos Dániel
  12. Lakatos Viktória Szilvia
  13. Márki-Kira Bence
  14. Molnár Vivien
  15. Nagy Evelin Amanda
  16. Odler Patrik
  17. Rózsa Levente
  18. Tarsoly Melissza Dzsesszika
  19. Torzsa László
  20. Turbucz Noémi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8. a
 
Osztályfőnök: Petrusánné Bányai Mária
  1. Budai Katrin Dzsenifer
  2. Czirják Csenge
  3. Farkas Dávid
  4. Fazekas Tifani
  5. Gurmai Sándor Szabolcs
  6. Harascsák Edina
  7. Kis Judit
  8. Kovács Boglárka
  9. Lévai Martin
  10. Lévai Tímea
  11. Nagy Dominik
  12. Pálfi Máté
  13. Pap Brigitta
  14. Szabó Gerda Anita 
  15.  Vass Rokkó
 


8. b
 
Osztályfőnök: Kövér Éva
  1. Balog Lejla Jázmin
  2. Balogh Amanda Anasztázia
  3. Botos Virginia
  4. Jámbor István Bendegúz
  5. Juhász Renáta
  6. Kovács Arnold
  7. Miczura Norbert Márió
  8. Molnár Vanda
  9. Nagy Benjamin
  10. Nagy Edina Hanna
  11. Pardi Dóra
  12. Szabó Virág Erzsébet
  13. Szerencse Pálma Anna
  14. Varga Réka
  15. Varga Virág Dorina
 


8. c
 
Osztályfőnök: Mike Andrea
  1. Balogh Katalin
  2. Juhász Alex
  3. Hegyközi Félix
  4. Juhász Richárd Bence
  5. Keresztesi Levente
  6. Keresztesi Martin
  7. Kovács Gyöngyi Márta
  8. Kovács Valéria
  9. Kurucz János Géza
  10. Lovas Zoltán Adrián
  11. Nagy Kitti
  12. Odler Patrícia Eugénia
  13. Odler Vanessza Katalin
  14. Petes Enikő Anna
  15. Sánta Adél
  16. Szabó Henrik Dominik
  17. Szabó Imre
  18. Szalai Eszter Mónika
  19. Tóth Adrienn
  20. Tóth István Henrik
  21. Vígh János