• TÁMOP - 3.1.4.-12/2-2012-0201
  • _
  • _

Previous
  •   Központi oktatási egység"A" épület5530 VésztőVörösmarty u. 1-7.Tölcsér Jánosné igazgatóTel: 66/477-078Fax: 66/477-078E-mail: szpiskola@veszto.huE-mail: igazgato@szpai.huSzabó Sándor igazgatóhelyettesTel: ...

  •   Központi oktatási egység"A" épület5530 VésztőVörösmarty u. 1-7.Tölcsér Jánosné igazgatóTel: 66/477-078Fax: 66/477-078E-mail: szpiskola@veszto.huE-mail: igazgato@szpai.huSzabó Sándor igazgatóhelyettesTel: ...

  •   Központi oktatási egység"A" épület5530 VésztőVörösmarty u. 1-7.Tölcsér Jánosné igazgatóTel: 66/477-078Fax: 66/477-078E-mail: szpiskola@veszto.huE-mail: igazgato@szpai.huSzabó Sándor igazgatóhelyettesTel: ...

  •   Központi oktatási egység"A" épület5530 VésztőVörösmarty u. 1-7.Tölcsér Jánosné igazgatóTel: 66/477-078Fax: 66/477-078E-mail: szpiskola@veszto.huE-mail: igazgato@szpai.huSzabó Sándor igazgatóhelyettesTel: ...

  •   Központi oktatási egység"A" épület5530 VésztőVörösmarty u. 1-7.Tölcsér Jánosné igazgatóTel: 66/477-078Fax: 66/477-078E-mail: szpiskola@veszto.huE-mail: igazgato@szpai.huSzabó Sándor igazgatóhelyettesTel: ...

  •   Központi oktatási egység"A" épület5530 VésztőVörösmarty u. 1-7.Tölcsér Jánosné igazgatóTel: 66/477-078Fax: 66/477-078E-mail: szpiskola@veszto.huE-mail: igazgato@szpai.huSzabó Sándor igazgatóhelyettesTel: ...

Next





Diákok névsora 2012 - 2013
1. a
Osztályfőnökök:
Szilágyiné Bak Anita
Varga Anett

  1.  Ambrus Anna Maja
  2.  Balogh Junior Béla
  3.  Bereczki Csenge
  4.  Boda Ernő Márk
  5.  Csóti Szabolcs
  6.  Farkas Dávid
  7.  Fekete Jenő
  8.  György Ivett Veronika
  9.  Harascsák Edina
  10.  Kis Judit
  11.  Kovács Boglárka
  12.  Labancz Laura Rozália
  13.  Lévai Martin
  14.  Lévai Tímea
  15.  Mohácsi Gréta
  16.  Nagy Evelin Amanda
  17.  Nagy Tamás
  18.  Pálfi Máté
  19.  Pap Brigitta
  20.  Szabó Gerda Anita
  21. Vass Rokkó
 
1. b
Osztályfőnökök:
Huszárné Müller Zita
Tóth Tamásné


  1. Balog Leila Jázmin
  2. Balog Levente Márk
  3. Balogh Amanda Anasztázia
  4. Botos Virgínia
  5. Czirják Csenge
  6. Hugyák Dorka
  7. Jámbor István Bendegúz
  8. Juhász Renáta
  9. Keresztesi Dzsenifer Ibolya
  10. Kiss László
  11. Lakatos Dániel Zsolt
  12. Lakatos Henrietta
  13. Miczura Norbert Márió
  14. Molnár Vanda
  15. Nagy Benjamin
  16. Nagy Edina Hanna
  17. Pardi Dóra
  18. Szerencse Pálma Anna
  19. Szűcs Márk
  20. Varga Réka
  21. Varga Virág Dorina
  22. Vincze Szilvia
 
1. c
Osztályfőnökök:
Tóth Mihályné


  1. Balogh Katalin
  2. Gyöngyösi Laura Gizella
  3. Hegyközi Félix
  4. Juhász Richard Bence
  5. Keresztesi Dominik
  6. Keresztesi Levente
  7. Keresztesi Martin
  8. Kovács Gyöngyi Márta
  9. Kovács Valéria
  10. Kurucz János Géza
  11. Lovas Zoltán Adrián
  12. Miczura Szimonetta Csilla
  13. Nagy Kitti
  14. Odler Patrícia Eugénia
  15. Odler Vanessza Katalin
  16. Petes Enikő Anna
  17. Rózsa Petra
  18. Sánta Adél
  19. Szabó Henrik Dominik
  20. Szabó Imre
  21. Szalai Eszter Mónika
  22. Tóth Adrienn
  23. Tóth István Henrik
  24. Vígh János
 
2. a
Osztályfőnökök:
Ilyés Istvánné Molnár Andrea

  1. Budai Katrin Dzsenifer
  2. Bujdosó Nikolett
  3. Fekete Alexandra
  4. Juhász Ádám
  5. Juhász Szabolcs
  6. Kovács Endre
  7. Lőrinczi Kristóf
  8. Mike Gabriella
  9. Mohácsi Szabolcs Sándor
  10. Rácz Ádám Rómeó
  11. Simon Patrícia Lilla
  12. Simon András Leó
  13. Tóth Petra
 
2. b
Osztályfőnökök:
Ruzsáné Borszéki Anna
Bozókiné Pardi Anna


  1. Ács Fruzsina
  2. Balogh Edina
  3. Berke Jonatán
  4. Farkas Hanna
  5. Farkas Janka
  6. Gurmai Szabolcs
  7. Juhász Zsolt
  8. Kovács Arnold
  9. Kovács Katalin
  10. Marhás Dávid Sándor
  11. Miczura Kornélia
  12. Muzsai Izabell
  13. Nagy Dávid József
  14. Pap Márkó
  15. Pap Patrik
  16. Rácz Ernő László
  17. Rózsa Fanni
  18. Sinka Gergely
  19. Takács Cintia Alexa
 
2.c
Osztályfőnökök:
Csüllög Mária
Czirjákné Mike Erzsébet


  1. Bagó Anna
  2. Bagó Ádám Zsolt
  3. Balogh Martin
  4. Borbély Elizabet
  5. Csonki Patrik
  6. Détár Eszter
  7. Gregor Fanni
  8. Hajdu Zsófi
  9. Harascsák Alexandra
  10. Kordó Gréta
  11. Kovács János
  12. Krajcsó Zsombor
  13. Labancz Adrián
  14. Majoros Richard Imre
  15. Mezger Tamara
  16. Molnár Márk
  17. Pardi Bence
  18. Petes Tamara
  19. Smíri Viktória
  20. Szabó Balázs
  21. Szabó Rebeka
  22. Tóth Elizabet
  23. Tóth Karolina
  24. Varga Ádám
 
3. a
Osztályfőnökök:
Pardiné Varga Erzsébet
Lázárné Nagy Margit Katalin


  1. Csóti Balázs
  2. Farkas Richard
  3. Fazekas Tifani
  4. Forrás Veronika
  5. Jámbor Szabina
  6. Kremniczki Dániel
  7. Lévai Dzsenifer Viktória
  8. Lévai Tamara
  9. Mezger Csaba
  10. Miczura Géza Szabolcs
  11. Nagy Gábor Bence
  12. Rostás Antónia
  13. Szántó Dániel
  14. Szigeti Klaudia
  15. Szigeti Róbert
  16. Tóth Gréta
  17. Vincze Barbara
  18. Volent Dávid
 
3. b
Osztályfőnökök:
Hajdu Ilona
Nyuzó Barbara

  1. Balogh Tamara Veronika
  2. Berke Napsugár
  3. Kecskés Elizabet
  4. Kenéz Bence Lajos
  5. Keresztesi Márió
  6. Kiss Bence
  7. Molnár Letícia Mónika
  8. Molnár Mária Zsófia
  9. Nagy Dominika
  10. Pákozdi Péter
  11. Sánta Brigitta
  12. Sós Viktória
  13. Szoboszlai Vanessza Dzsenna
  14. Takács Csilla
  15. Takács Péter
  16. Tóth Gábor Dávid
  17. Tóth Máté
  18. Varga Lívia
 
3. c
Osztályfőnökök:
Vargáné Barabás Julianna
Vargáné Szabó Magda

  1. Balogh István
  2. Farkas Alexa
  3. Kazai Dorka
  4. Kaszai Lili
  5. Kurucz Adrienn
  6. Márki-Kira Ádám
  7. Mohácsi Péter
  8. Nagy Sándor
  9. Papp Lóránt
  10. Pardi Szabina
  11. Patai István
  12. Petri Zoltán
  13. Rontó Dominik Nikolasz
  14. Rózsa Szabolcs
  15. Szabó Lukács
  16. Szilágyi Boglárka
  17. Tóth Martin
 
4.a
Osztályfőnök:
Vári-Szalayné Szabó Katalin
Pákozdiné Pál Ildikó

  1. Berke Rajmund
  2. Gurmai Henrietta
  3. Hagymási Szabolcs
  4. Hajdu Mihály
  5. Kis Áron
  6. Kiss Bence Zoltán
  7. Kiss Zsófia
  8. Lévai Anasztázia
  9. Mohácsi Richard
  10. Nagy Bence Zoltán
  11. Nagy Erika Zsófia
  12. Nagy Sándor
  13. Odler Norbert
  14. Papp Sándor
  15. Pap Szabolcs
  16. Rábai Zoltán
  17. Seprenyi Mihály
  18. Szántó Vivien Krisztina
  19. Szekeres Alex
  20. Szűcs Alexandra
  21. Takács Georgina Gitta
  22. Vass Balázs
 
4. b
Osztályfőnökök:
Pálfi Katalin
Kiszelyné Rábai Réka

  1. Dányi Dorina
  2. Fekete Andrea Lenke
  3. Flóra László
  4. Juhász Sándor
  5. Keresztesi Áron Győző
  6. Kesztyűs Beatrix
  7. Kiss Géza
  8. Kovács László
  9. Kremniczki Péter
  10. Kurucz Barbara Szilvia
  11. Lázár Zsolt
  12. Miczura Amanda
  13. Mike Enikő
  14. Mohácsi Vanessza Anita
  15. Molnár Dominika
  16. Nagy Regina Zsuzsanna
  17. Nagy Szabolcs
  18. Ökrös Dániel
  19. Ökrös Róbert
  20. Pardi Ármin Géza
  21. Pákozdi Gréta Mária
  22. Szántó Cintia Klaudia
  23. Tóth Krisztián
  24. Ürmös Róbert József
  25. Volent Norbert
 
5. a
Osztályfőnök:
Orbán István


  1. Balogh Enikő
  2. Harascsák Barbara
  3. Jakab Dávid
  4. Jámbor Natália
  5. Kenéz Virág
  6. Kiss Edina
  7. Kiss Sándor
  8. Kovács Márk
  9. Molnár Szilvia
  10. Nagy Gergő
  11. Pákozdi Réka
  12. Pálfi Fanni
  13. Sajti Boglárka
  14. Szoboszlai Melani
  15. Varga Béla
 
5. b
Osztályfőnök:
Petrusánné Bányai Mária

  1. Csurai Pál
  2. Csüllög Krisztina
  3. Hajdu Gergő Borisz
  4. Horváth Alexandra
  5. Juhász Roland Dominik
  6. Kenéz Alexandra
  7. Kenéz Viktória
  8. Kincses Nikolett
  9. Kiss Edina
  10. KovácsMárk Mihály
  11. Lévai Ádám
  12. Nagy Gergő
  13. Nagy Patrícia
  14. Márki-Kira Dávid
  15. Pardi Bettina
  16. Szabó Nikolett
  17. Takács Máté
  18. Tölcsér Nikolett
 
 
5.c
Osztályfőnök:
Nyíri Károlyné
  1. Bagó Katalin
  2. Bagó Lili Fanni
  3. Balogh Enikő
  4. Borbély Róbert
  5. Birizdó Valentin
  6. Csüllög Péter
  7. Hízó Roland
  8. Károlyi Béla
  9. Kis Borbála Julianna
  10. Ladányi Sándor Pál
  11. Lakatos Tamás
  12. Lázár Alexa
  13. Lévai Izabella
  14. Pákozdi Réka
  15. Pálfi Fanni
  16. Sándor Mária
  17. Tóth Adrián Kristóf
  18. Turbucz Hédi
  19. Varga Csenge
 
6. a
osztályfőnök:
Petrusán Márta Lídia

  1. Balogh Andrea
  2. Bene Evelin
  3. Budai Izabella
  4. Budai Viktória
  5. Dínó Borbála Barbara
  6. Farkas Tamás
  7. Forrás Julianna
  8. Gál Krisztina
  9. Lakatos Debóra
  10. Lakatos Patrik
  11. Marton Róbert
  12. Mezger Tímea Nóra
  13. Pap Richard Márió
  14. Rábai Petra
  15. Szilágyi Szamanta
  16. Takács Erik
 
6. b
Osztályfőnök:
Nyíri Károly

  1. Balogh Beáta Nóra
  2. Farkas Csaba László
  3. Farkas Dávid Sándor
  4. Fazekas Vivien
  5. Fekete József Richard
  6. Károlyi László
  7. Keresztesi Endre
  8. Kótai Norbert Zsolt
  9. Kovács Ágnes Eszter
  10. Kovács Leon Mihály
  11. Lévai Szandra
  12. Mile Ádám
  13. Petes Ákos
  14. Rostás Izabella
  15. Takács Pál
  16. Tóth István
  17. Tölcsér Sándor
 
6. c
Osztályfőnök:
Kovács Tamás

  1. Balogh Nátán Imre
  2. Balogh Fanni
  3. Balogh Petra
  4. Balogh Salome Napsugár
  5. Bezsei Máté Zoltán
  6. Bozóki Fanni
  7. Csüllög-Hevesi Gergő
  8. Hajdu Sándor
  9. Herczeg Fanni
  10. Labancz Amanda
  11. Miczura Ivett Gréta
  12. Mogyorós Dominik
  13. Ökrös Zsolt János
  14. Páva Erik Kevin
  15. Petes Éva
  16. Szabó László
  17. Szabó Lili
  18. Szabó Márió
  19. Szombati Luca
  20. Varga Erika
  21. Varga László
 
7. a
Osztályfőnök:
Berke Lóránd

  1. Fazekas Tibor
  2. Kincses Ivett
  3. Kiss Roland
  4. Kolonovics Norbert Vince
  5. Lovas Fruzsina
  6. Mohácsi József
  7. Molnár Erzsébet Marianna
  8. Miczura Dzsenifer
  9. Nagy Kata
  10. Sallai Tamás József
  11. Seprenyi Mónika
  12. Sinka Imre
  13. Sós Gábor
  14. Szabó Patrik
  15. Szoboszlai Ramóna Ildikó
  16. Takács Klaudia Ildikó
  17. Tóth Anita
  18. Tóth Viktória
  19. Uhljar János
  20. Varga Fruzsina
  21. Vári-Szalay Balázs Dávid
  22. Vincze Sándor
 
7. b
Osztályfőnök:
Juhász Mária

  1. Balogh Zoltán Károly
  2. Berta Norisz
  3. Bottyán Tamás
  4. Dányi Krisztofer Zoltán
  5. Juhász Károly
  6. Kiss Afrodité
  7. Kis Anna Rozália
  8. Ladányi Alexandra Piroska
  9. Lakatos Noémi
  10. Lakatos Sándor
  11. Lévai László
  12. Márki-Kira Éva Anikó
  13. Mezei Imre
  14. Nagy László Dániel
  15. Nyúzó Ágnes Dzsenifer
  16. Papp Márk Ferenc
  17. Pardi Kristóf
  18. Pásztor Mátyás
  19. Sotus Kitti
  20. Szigeti Roland
  21. Turbucz Levente
  22. Turbucz Nikoletta Paulina
 
7. c
Osztályfőnök:
Turbuczné Kovács Erzsébet

  1. Borbély János
  2. Fleck Richard
  3. Földvári Bence
  4. Hagymási Zoltán
  5. Juhász Alexandra
  6. Kesztyős Barbara
  7. Lakatos Krisztián
  8. Lévai Imre
  9. Marton Balázs
  10. Marton Károly
  11. Miczura Dávid Bence
  12. Molnár Anita
  13. Molnár Richard
  14. Nagy Márk László
  15. Rábai Roland
  16. Simon Tünde
  17. Szabó Adrienn
  18. Szabó Barbara
  19. Szabó Norbert Zoltán
  20. Tóth Melani
  21. Varga Alexandra
 
8. a
Osztályfőnök:
Kővári Csilla

  1. Bagó Mihály
  2. Balogh Zsolt
  3. Berek Attila
  4. Csontos Csilla
  5. Csüllög-Hevesi Máté
  6. Eszlári Máté
  7. Horváth Ramóna Ildikó
  8. Kótai Bettina
  9. Kővári-Csősz Orsolya
  10. Krajcsó László
  11. Liszkai Zsolt Krisztián
  12. Lőrinczi Erik
  13. Nagy Balázs
  14. Noszter Péter
  15. Papp Zoltán
  16. Pákozdi Balázs
  17. Simon Károly Erik
  18. Szarvas Andrea
  19. Tóth Zita
  20. Varga Gergő István
  21. Varga Nikolett
  22. Vass Norbert
 
8. b
Osztályfőnök:
Szabó Mária

  1. Détár Máté
  2. Egeresi Melissza Bibiána
  3. Farkas Ivett Nelli
  4. Fazekas József Richárd
  5. Gál Zoltán Gergő
  6. Harascsák Anita
  7. Lakatos Dóra
  8. Nagy István
  9. Nagy Sándor
  10. Nagyidai Gergő
  11. Ökrös Levente
  12. Ökrös Roland Attila
  13. Pap Dávid
  14. Pardi Kinga Vanessza
  15. Szabó Andrea
  16. Szabó Orsolya
  17. Szűcs Vivien
  18. Volent Márton
 
8. c
Osztályfőnök:
Takács Zsigmondné

  1. Balogh Barbara
  2. Balogh Klaudia Szimonetta
  3. Bozsányi Bettina
  4. Farkas Lajos
  5. Farkas Milán
  6. Kincses Szabolcs
  7. Lakatos Mercédesz Mária
  8. Molnár Zoltán
  9. Pap László
  10. Páva Lajos Patrik
  11. Rácz József Béla
  12. Rontó Fatima
  13. Sánta Dóra
  14. Szabó Anna
  15. Szigeti Tímea
  16. Varga Zsolt Henrik

Fejlesztő csoport
Osztályfőnökök:
Bagóné Hatvani Ildikó


1. Brenner Csanád
2. Juhász Roland
3. Károlyi Bianka
4. Lévai Attila
5. Marton Brigitta
6. Szívós Richárd Tibor
7. Varró Anna
8. Verebi Ferenc